Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

Godziny dostępności nauczycieli w roku szkolnym 2023/2024

Godziny dostępności - konsultacji nauczycieli dla uczniów i rodziców w roku szkolnym 2023/2024 

Prosimy rodziców o wcześniejsze zgłoszenie nauczycielowi chęci skorzystania z konsultacji poprzez dziennik elektroniczny,

pozwoli to uniknąć dublowania się spotkań i oszczędzi Państwu czasu. 

 

L. p

Nazwisko i imię

 

dzień tygodnia i godzina

1.  

Agaciak Natalia

piątek 13.30- 14.30  

2.  

Białonoga – Gosik Maria

czwartek 11.30-12.30 

3.  

Brakoniecka Joanna

wtorek 10.45 -11.45

4.  

Chwiałkowska Marta

środa 9.40 - 10.40 

5.  

Cichosz Helena

czwartek 10.45-11.45 

6.  

Dobosz Karolina

poniedziałek 7:15-7:45 

7.  

Fotta Karina

poniedziałek 10:30-11:30 

8.  

Frankiewicz Małgorzata

czwartek 9.40 - 10.40 

9.  

Gawrońska – Milczarek Anna

wtorek 10.45 - 11.30

10. 

Gierszewska Aneta

czwartek 12.30 - 13.30 

11. 

Głodowska- Kreft Aleksandra

poniedziałek 09.40- 10.40 

12. 

Grzelak Jan

poniedziałek 9.00 - 9.30 

13. 

Gut Kamila

wtorek 8.00 - 9.00 

14. 

Guzowska Marta

czwartek 10.30 - 11.30 

15. 

Hajdel Małgorzata

czwartek 10.30-11.30

16. 

Hetmańczyk Anna

środa 9.40 - 10.10 

17. 

Iwaszko Karina

czwartek 16.20 - 17.20 

18. 

Jaroszewska Dorota

środa 10.45 - 11.45 

19. 

Jędrzejczyk Sylwia

poniedziałek 8:50-9:50 

20. 

Kochańska - Pojawa Agnieszka

poniedziałek 14.25 - 14.55 

21. 

Komajda Anna

środa 8:30 - 9:30 

22. 

Kowalczyk Agnieszka

poniedziałek 9.45 - 10.15

23. 

Kozera Katarzyna

poniedziałek 7.00 - 8.00 

24. 

Król Agnieszka

czwartek 10.45 - 11.45 

25. 

Kulczyk Martyna

piątek 10.30 - 11.30 

26. 

Kurzawa Wioletta

wtorek 16.15 - 16.45 

27. 

Lewińska Aneta

środa 11.45 - 12.45 

28. 

Lewińska Anna

poniedziałek 13.40-14.40 

29. 

Meredyk Patrycja

wtorek 10.35-11.35

30. 

Meronk- Pisarek Beata

wtorek 8.45 - 9.45 

31. 

Miłosz Angelika

wtorek 11.45-12.45 

32. 

Muża - Irytowska Anna

wtorek 11.00-12.00 

33. 

Nalewajk Edyta

czwartek 9:30 - 10:30 

34. 

Nowakowska Alicja

czwartek 11.30 - 12.30 

35. 

Obszańska Mirella

poniedziałek 13.35 - 14.35

36. 

Paluch Małgorzata

poniedziałek 14.25 - 15.25

37. 

Paradowska Marzena

wtorek 13.30- 14.30 

38. 

Pardej Aneta

poniedziałek 14.30 - 15:30 

39. 

Pawlicka Monika

wtorek 14.00 - 15.00

40. 

Piotrowska Aneta

piątek 11.45 - 12.30 

41. 

Plechta Krystyna

poniedziałek 10.00 - 11:00 

42. 

Pliszko Marta

poniedziałek 15:15-16:15

43. 

Potrykus Marcelina

    czwartek 8.55-9.40 

44. 

Rafalak Agnieszka

poniedziałek 8.30-9.30

45. 

Rączka Monika

czwartek 9.00-10.00

46. 

Redo - Sulima Paulina

poniedziałek 11.30 - 12.30 

47. 

Rejkowska Michalina

czwartek 11.30 - 12.30 

48. 

Saganowska Katarzyna

poniedziałek 7.45 - 8.45 

49. 

Skuras Andreas

wtorek 9.50 - 10.50

50. 

Sobisz Katarzyna

poniedziałek 13.30 - 14.30

51.

Sobieska - Pieńskowska Justyna

środa 15.20 - 16.20

52. 

Stepaniuk Sylwia

środa 9.50 - 10.50 

52. 

Szczypczyk Anna

środa 12.30 - 13.30  

53. 

Szefka Ewa

wtorek 12.30-13.30 

54. 

Szeląg Anna

środa 9:30 - 10:30

55. 

Szuttenberg Lucyna

czwartek 8.45 - 9.45 

56. 

Trzaskoś Maja

wtorek 11.45 - 12.45 

57. 

Wieczorek Karol

pierwsze poniedziałki miesiąca 10.45 - 11.30 

58. 

Wróbel Kazimierz

wtorek 9.40 - 10.40 

59. 

Zięba Anna

wtorek 16:15- 17:15



Data dodania: 2022-09-07 20:41:32
Data edycji: 2024-02-17 15:43:18
Ilość wyświetleń: 1234

BIPLIBRUS
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej