Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

Kontakt

Szkoła Podstawowa w Kosakowie

81-198 Kosakowo

ul. Żeromskiego 11

Telefon: +48 58 679 23 90

telefon na portiernię 58 732 50 29 czynny po godzinach pracy sekratariatu do godziny 17tej 

E-mail: sp.kosakowo@gmail.com

 

Sekretarz szkoły:

Katarzyna Biedrzycka 

poniedziałek    8.00 - 15.00

wtorek              9.00 - 16.00

środa                8.00 - 15.00

czwartek          8.00 - 15.00

piątek               dzień pracy wewnętrznej 

 

Dyrektor Szkoły

mgr Monika Pawlicka

e-mail: dyrektor.sp.kosakowo@gmail.com

 

Dyżury dyrektora w sprawie skarg i wniosków odbywają się we wtorki w godzinach od 15.00 do 17.00.  

W sprawach pilnych konsultacje z dyrektorem możliwe w inne dni po wcześniejszym umówieniu się mailowym lub telefonicznym. 

 

BIP: https://spkosakowo.bipdlaszkol.pl 

 

 
PRACOWNICY PEDAGOGICZNI
 
 
imię i nazwisko stanowisko kontakt  
Agaciak Natalia nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej natalia_agaciak@spkosakowo.pl  
Helena Cichosz nauczyciel języka polskiego helena_cichosz@spkosakowo.pl  
Maria Białonoga-Gosik nauczyciel świetlicy

maria_bialonoga@spkosakowo.pl

 
Joanna Brakoniecka

nauczyciel świetlicy,

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej,

nauczyciel plastyki 

joanna_brakoniecka@spkosakowo.pl  
Marta Chwiałkowska nauczyciel edukacji przedszkolnej marta_chwialkowska@spksakowo.pl  
Karolina Dobosz pedagog specjalny karolina_dobosz@spkosakowo.pl  
Małgorzata Frankiewicz nauczyciel edukacji przedszkolnej malgorzata_frankiewicz@spkosakowo.pl  
ks. Jan Grzelak nauczyciel religii jan_grzelak@spkosakowo.pl  
Anna Gawrońska - MIlczarek

nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne,

nauczyciel świetlicy

anna_gawronska-milczarek@spkosakowo.pl  
Aneta Gierszewska

pedagog szkolny

aneta_gierszewska@spkosakowo.pl  
Kamila Gut wicedyrektor kamil_gut@spkosakowo.pl  
Marta Guzowska

 

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

marta_guzowska@spkosakowo.pl  
Małgorzata Hajdel nauczyciel świetlicy malgorzata_hajdel@spkosakowo.pl  
Anna Hetmańczyk nauczyciel informatyki anna_hetmanczyk@spkosakowo.pl  
Aleksandra Głodowska - Kreft nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej aleksandra_glodowska_kreft@spkosakowo.pl  
Iwaszko Karina nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne karina_iwaszko@spkosakowo.pl  
Dorota Jaroszewska nauczyciel religii dorota_jaroszewska@spkosakowo.pl  
Sylwia Jędrzejczyk nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej sylwia_jedrzejczyk@spkosakowo.pl  
Anna Komajda nauczyciel świetlicy anna_komajda@spkosakowo.pl  
Katarzyna Kozera nauczyciel bibliotekarz katarzyna_kozera@spkosakowo.pl  
Agnieszka Król nauczyciel języka angielskiego agnieszka_krol@spkosakowo.pl  
Martyna Kulczyk nauczyciel edukacji przedszkolnej martyna_kulczyk@spkosakowo.pl  
Katarzyna Kubacka-Dziadak psycholog szkolny
katarzyna_kubacka-dziadak@spkosakowo.pl
 
Wioletta Kurzawa nauczyciel muzyki 
wioletta_kurzawa@spkosakowo.pl
 
Anna Lewińska nauczyciel języka polskiego
anna_lewinska@spkosakowo.pl
 
Aneta Lewińska nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
aneta_lewinska@spkosakowo.pl
 
Patrycja Meredyk nauczyciel edukacji przedszkolnej i świetlicy
patrycja_meredyk@spkosakowo.pl
 
Beata Meronk - Pisarek nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
beata_meronkpisarek@spkosakowo.pl
 
Angelika Miłosz psycholog szkolny
angelika_milosz@spkosakowo.pl
 
Monika Mleczek pedagog specjalny, pedagog szkolny
monika_mleczek@spkosakowo.pl
 
Anna Muża - Irytowska nauczyciel świetlicy
anna_muza_irytowska@spkosakowo.pl
 
Alicja Nowakowska nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne
alicja_nowakowska@spkosakowo.pl
 
Mirella Obszańska nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
mirella_obszanska@spkosakowo.pl
 
Małgorzata Paluch nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne
malgorzata_paluch@sp.kosakowo.pl
 
Aneta Pardej nauczyciel języka angielskiego
aneta_pardej@spkosakowo.pl
 
Marzena Paradowska nauczyciel matematyki

marzena_paradowska@spkosakowo.pl

 
 
Marta Pliszko logopeda szkolny
marta_pliszko@spkosakowo.pl
 
Marcelina Potrykus nauczyciel edukacji przedszkolnej
marcelina_potrykus@spkosakowo.pl
 
Aneta Piotrowska nauczyciel świetlicy
aneta_piotrowska@spkosakowo.pl
 
Agnieszka Rafalak nauczyciel świetlicy
agnieszka_rafalak@spkosakowo.pl
 
Monika Rączka nauczyciel świetlicy
monika_raczka@spkosakowo.pl
 
Paulina Redo - Sulima

,nauczyciel języka angielskiego

paulina_redo_sulima@spkosakowo.pl
 
Michalina Rejkowska

nauczyciel świetlicy

michalina_rejowska@spkosakowo.pl
 
Sylwia Stepaniuk

nauczyciel współorganizujący

kształcenie specjalne

sylwia_stepaniuk@spkosakowo.pl
 
Katarzyna Sobisz

nauczyciel świetlicy

katarzyna_sobisz@spkosakowo.pl
 
Anna Szeląg nauczyciel świetlicy
anna_szelag@spkosakowo.pl
 
Anna Szczypczyk

nauczyciel wychowania fizycznego

i techiki

anna_szczypczyk@spkosakowo.pl  
Ewa Szefka nauczyciel przyrody, biologii, wdż ewa_szefka@@spkosakowo.pl  
Lucyna Szuttenberg nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
lucyna_szuttenberg@spkosakowo.pl
 
Maja Trzaskoś nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
maja_trzaskos@spkosakowo.pl
 
Katarzyna Saganowska nauczyciel historii
katarzyna_saganowska@spkosakowo.pl
 
Karol Wieczorek nauczcyciel przyrody, geografii
karol_wieczorek@spkosakowo.pl
 
Kazimierz Wróbel

nauczyciel świetlicy,

nauczyciel wychowania fizycznego

kazimierz_wrobel@spkosakowo.pl
 
Anna Zięba nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
anna_zieba@kosakowo.pl
 

 

PRACOWNICY NIEPEDAGOGICZNI  
imię i nazwisko stanowisko kontakt  
Katarzyna Biedrzycka sekretarz szkoły
sp.kosakowo@gmail.com
 
Anna Piątek główny księgowy
annapiatek@spkosakowo.pl
 
Ewa Sadecka starszy referent ds. kadr i płac ewa.sadecka@spkosakowo.pl  
Małgorzata Kołomańska starszy refernt ds. administracyjnych  malgorzata.kolomanska@spkosakowo.pl  
Data dodania: 2017-01-12 21:25:56
Data edycji: 2024-02-05 13:11:28
Ilość wyświetleń: 15668

BIPLIBRUS
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej