Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Kontakt

Szkoła Podstawowa w Kosakowie

81-198 Kosakowo

ul. Żeromskiego 11

Telefon: +48 58 679 23 90

E-mail: sp.kosakowo@gmail.com

 

Sekretarz szkoły:

Katarzyna Biedrzycka

poniedziałek    8.00 - 15.00

wtorek              8.00 - 15.00

środa                8.00 - 15.00

czwartek          9.00 - 16.00

piątek               dzień pracy wewnętrznej 

 

Dyrektor Szkoły

mgr Monika Pawlicka

e-mail: dyrektor.sp.kosakowo@gmail.com

 

Dyżury dyrektora w sprawie skarg i wniosków w każdy czwartek w godzinach 15.00 - 17.00.  

05.01.2023 r.  - dyżur odowołany

W sprawach pilnych konsultacje z dyrektorem możliwe w inne dni po wcześniejszym umówieniu się mailowym lub telefonicznym. 

 

BIP: https://spkosakowo.bipdlaszkol.pl 

 

 
PRACOWNICY PEDAGOGICZNI
 
 
imię i nazwisko stanowisko kontakt  
Agaciak Natalia nauczyciel edukacji przedszkolnej natalia_agaciak@spkosakowo.pl  
Hannna Betiuk nauczyciel świetlicy

hanna_betiuk@spkosakowo.pl

 
Maria Białonoga-Gosik nauczyciel świetlicy

maria_bialonoga@spkosakowo.pl

 
Joanna Brakoniecka nauczyciel świetlicy joanna_brakoniecka@spkosakowo.pl  
Marta Chwiałkowska nauczyciel edukacji przedszkolnej marta_chwialkowska@spkosakowo.pl  
Małgorzata Frankiewicz nauczyciel edukacji przedszkolnej malgorzata_frankiewicz@spkosakowo.pl  
ks. Jan Grzelak nauczyciel religii jan_grzelak@spkosakowo.pl  
Anna Gawrońska - MIlczarek nauczyciel świetlicy anna_gawronska-milczarek@spkosakowo.pl  
Kamila Gut wicedyrektor kamil_gut@spkosakowo.pl  
Marta Guzowska nauczyciel świetlicy marta_guzowska@spkosakowo.pl  
Małgorzata Hajdel nauczyciel świetlicy malgorzata_hajdel@spkosakowo.pl  
Anna Hetmańczyk nauczyciel informatyki, techniki anna_hetmanczyk@spkosakowo.pl  
Iwaszko Karina nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne karina_iwaszko@spkosakowo.pl  
Jasiel Kinga nauczyciel świetlicy kinga_jasiel@spkosakowo.pl  
Dorota Jaroszewska nauczyciel religii dorota_jaroszewska@spkosakowo.pl  
Sylwia Jędrzejczyk nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej sylwia_jedrzejczyk@spkosakowo.pl  
Anna Komajda nauczyciel świetlicy anna_komajda@spkosakowo.pl  
Katarzyna Kozera nauczyciel bibliotekarz katarzyna_kozera@spkosakowo.pl  
Agnieszka Król nauczyciel języka angielskiego agnieszka_krol@spkosakowo.pl  
Martyna Kulczyk nauczyciel edukacji przedszkolnej martyna_kulczyk@spkosakowo.pl  
Katarzyna Kubacka-Dziadak psycholog szkolny
katarzyna_kubacka-dziadak@spkosakowo.pl
 
Wioletta Kurzawa nauczyciel muzyki i plastyki
wioletta_kurzawa@spkosakowo.pl
 
Anna Lewińska nauczyciel języka polskiego
anna_lewinska@spkosakowo.pl
 
Aneta Lewińska nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
aneta_lewinska@spkosakowo.pl
 
Patrycja Meredyk nauczyciel edukacji przedszkolnej i świetlicy
patrycja_meredyk@spkosakowo.pl
 
Beata Meronk - Pisarek nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
beata_meronkpisarek@spkosakowo.pl
 
Angelika Miłosz nauczyciel wspomagający
angelika_milosz@spkosakowo.pl
 
Monika Mleczek pedagog szkolny
monika_mleczek@spkosakowo.pl
 
Alicja Nowakowska nauczyciel wspomagający
alicja_nowakowska@spkosakowo.pl
 
Mirella Obszańska nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
mirella_obszanska@spkosakowo.pl
 
Małgorzata Paluch nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne
malgorzata_paluch@sp.kosakowo.pl
 
Aneta Pardej nauczyciel języka angielskiego
aneta_pardej@spkosakowo.pl
 
Marzena Paradowska nauczyciel matematyki

marzena_paradowska@spkosakowo.pl

 
 
Marta Pliszko logopeda szkolny
marta_pliszko@spkosakowo.pl
 
Marcelina Potrykus nauczyciel edukacji przedszkolnej
marcelina_potrykus@spkosakowo.pl
 
Monika Rączka nauczyciel świetlicy
monika_raczka@spkosakowo.pl
 
Paulina Redo - Sulima nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej 
paulina_redo_sulima@spkosakowo.pl
 
Anna Szeląg nauczyciel świetlicy
anna_szelag@spkosakowo.pl
 
Anna Szczypczyk nauczyciel wychowania fizycznego i techiki anna_szczypczyk@spkosakowo.pl  
Ewa Szefka nauczyciel przyrody, biologii, wdż ewa_szefka@@spkosakowo.pl  
Lucyna Szuttenberg nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
lucyna_szuttenberg@spkosakowo.pl
 
Maja Trzaskoś nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
maja_trzaskos@spkosakowo.pl
 
Ewelina Wańkowicz nauczyciel historii
e_wankowicz@spkosakowo.pl
 
Karol Wieczorek nauczcyciel przyrody
karol_wieczorek@spkosakowo.pl
 
Kazimierz Wróbel nauczyciel świetlicy
kazimierz_wrobel@spkosakowo.pl
 
Anna Zięba nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
anna_zieba@kosakowo.pl
 

 

PRACOWNICY NIEPEDAGOGICZNI  
imię i nazwisko stanowisko kontakt  
Katarzyna Biedrzycka sekretarz szkoły
katarzyna.biedrzycka@spkosakowo.pl
 
Anna Piątek główny księgowy
annapiatek@spkosakowo.pl
 
Ewa Sadecka starszy referent ds. kadr i płac ewa.sadecka@spkosakowo.pl  
Małgorzata Kołomańska starszy refernt ds. administracyjnych  malgorzata.kolomanska@spkosakowo.pl  
Data dodania: 2017-01-12 21:25:56
Data edycji: 2023-01-02 21:35:47
Ilość wyświetleń: 10621

BIPLIBRUS
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook