Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

Marzec 2023

Marzec 2023

Świetliczaki z grupy zerówkowej na tropie wiosny.

Marzec w świetlicy szkolnej upłynął we wspaniałej atmosferze. Dzieci pełne zapału i energii czekały z niecierpliwością na pierwsze oznaki wiosny, uczestnicząc w różnorodnych zajęciach plastycznych.  Uroki tej pachnącej i kolorowej  pory roku zostały uwiecznione między innymi na zajęciach twórczych, podczas których powstały przepiękne prace i ozdoby wykonane własnoręcznie przez dzieci.

Krokusy, przebiśniegi, żabki, bociany, pszczółki to tylko niektóre tematy prac, które dały dzieciom wiele radości podczas ich wykonywania. Wiosnę witaliśmy i rozpoznawaliśmy również dzięki obserwacjom. Dzieci poznały nazwy kwiatów i ptaków zwiastujące wiosnę oraz dowiedziały się w jaki sposób przyroda budzi się do życia. Pomogły im w tym zajęcia wiosenne nt. powrotów ptaków, które jeszcze bardziej rozbudziły zainteresowania przyrodnicze oraz chęci obserwowania otaczającego świata.

 To był wspaniały wiosenny miesiąc, w którym naładowaliśmy swoje baterie po długiej zimie. Przed nami ciepłym kwiecień i wiele innych aktywności twórczych i tych sportowych. Każda chwila na świeżym powietrzu to okazja do spontanicznej zabawy i edukacji, który wszyscy bardzo lubimy.

Redakcja: Monika Rączka i Anna Gawrońska – Milczarek

Data dodania: 2023-04-23 21:02:44
Data edycji: 2023-04-23 21:05:40
Ilość wyświetleń: 492

BIPLIBRUS
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej