Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Kadra

 Monika Pawlicka
Monika Pawlicka

dyrektor szkoły

Pedagog, socjoterapeuta z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. 10 lat pracowała w Zespole Szkół Rzemiosła i Handlu, a natępnie w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Gdyni oraz Szkole Podstawowej w Pogórzu. Nauczyciel Roku w konkursie Rotary Gdynia w 2013 roku. W pracy i poza nią jej największą pasją jest drugi człowiek oraz tajemnica jaką ze sobą niesie. Dlatego budowanie relacji z drugą osobą, słuchanie i wspieranie jest dla niej bardzo ważne. Wolny czas spędza z rodziną i rozwijając własne zainteresowania. Lubi słuchać muzyki i chodzić na koncerty. Chętnie odpoczywa w ruchu jeżdżąc na rolkach, rowerze lub biegając. Zachwyca ją piękno przyrody bez względu na to, czy akurat spaceruje nad morzem, czy wędruje po górach. Ulubiona książka to: "Mały Książe" i oczywiście literatura psychologiczna. 

Jej motto życiowe to, że "wszystko w życiu dzieje się po coś, wszystko ma jakiś sens" .

Hanna Betiuk
Hanna Betiuk

nauczyciel świetlicy

Nauczyciel pedagogiki przedszkolnej i wszesnoszkolnej z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Zainteresowania zawodowe to przede wszystkim zaspokojanie naturalnej ciekawości dziecka poprzez zabawy i eksperymenty o charakterze badawczym. W wolnym czasie czyta książki, lubi długie spacery i wycieczki.

Marta Chwiałkowska
Marta Chwiałkowska

nauczyciel wychowania przedszkolnego

wychowawca grupy 0 C

Ceni sobie kontakt z naturą:  spacery po lesie i brzegiem morza. Dużo czasu spędza z rodziną na wycieczkach rowerowych. W wolnych chwilach czyta mnóstwo książek, ulubiona pozycja to Człowiek o 24 twarzach Daniela Keyesa. Jak tylko ma możliwość, to wyjeżdża w dalekie podróże. Ulubiony kierunek tych wypraw to Indie i Nepal.

Cytat, który odzwierciedla jej spojrzenie na życie to: 

"Celem nie jest bycie lepszym od kogoś innego, lecz bycie lepszym od tego, kim samemu się było wcześniej"  Dalajlama XIV

Marta Guzowska
Marta Guzowska

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej

wychowawca klasy 1D i świetlicy szkolnej

W pracy z dziećmi kieruje się mottem M. Grzegorzewskiej - Nauczyciel musi być osobą „żywą”, nie może być nudny, ani popadać w rutynę”. W nauczaniu dąży do tego, aby dzieci wyrażały swoje prawdziwe emocje i potrafiły budować własną wartość. Stara się wprowadzać innowacyjne metody nauczania, aby pobudzić w uczniach ciekawość świata, kreatywność.  Jest osobą bardzo aktywną. Uwielbia jeździć na rolkach, biegać, tańczyć. Uczestniczy w warsztatach teatralnych i działa aktywnie na rzecz środowiska lokalnego. 

Małgorzata Hajdel
Małgorzata Hajdel

nauczyciel świetlicy

Ukończyła studia licencjackie na kierunku pedagogika opiekuńczo - wychowawcza oraz magisterskie na kierunku zintegrowana edukacja wczesnoszkolna z przedszkolną. Kursy podejmowane w trakcie nauki, pozwoliły jej na pogłębianie wiedzy oraz doskonalenie swojego warsztatu metodycznego, a były to między innymi: kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym czy kurs pedagogiki Montessori. 

W pracy z dziećmi skupia się głównie na rozwijaniu u nich samodzielności oraz wiary we własne siły. 
Lubi przebywać na łonie natury oraz wśród najbliższych.  
W wolnym czasie najchętniej wsiada na rower i odkrywa miejsca dotychczas nieznane. Jej pasją jest pielęgnacja roślin doniczkowych oraz kosmetyki naturalne.
W życiu kieruje się zasadą, że nic nie dzieje się bez przyczyny, a każda, nawet najmniejsza podjęta decyzja ma ogromny wpływ na całe życie.
 
Anna Hetmańczyk
Anna Hetmańczyk

nauczyciel informatyki i techniki

Nauczyciel informatyki, techniki, plastyki, oligofrenopedagog.  Mgr zarządzania i kierowania oświatą. W zawodzie nauczyciela od 2001 roku. W pracy nauczyciela kieruję się myślą Janusza Korczaka: “Nie ta­kie ważne, żeby człowiek dużo wie­dział, ale żeby dob­rze wie­dział, nie żeby umiał na pa­mięć, a żeby ro­zumiał, nie żeby go wszys­tko troszkę ob­chodziło, a żeby go coś nap­rawdę zajmowało. Prywatnie mama dwójki nastolatków, wiecznie w biegu. Niezmiennie ulubiony serial to Stranger Things oraz polskie kryminały. Uwielbiam podróże, szczególnie greckie wyspy są moją miłością. Interesuję się neurodydaktyką, chętnie czytam książki o wychowaniu i socjologii Jespera Juula. 

Moje motto: „Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko”. Albert Einstein

Dorota Jaroszewska
Dorota Jaroszewska

nauczyciel religii

Absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego i Studiów Podyplomowych w zakresie Edukacji Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej. Nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu religii na różnych poziomach (przedszkole i klasy1-8). Jest osobą odpowiedzialną, kreatywną, lubiącą pracę z dziećmi. W swojej pracy stara się przekazywać pasję do Pisma Świętego, przez  zabawę, opowiadania, filmy i piosenki. Wierzy w to, że bez dobrych relacji nie ma efektywnej nauki. Jej hobby, to wędrówki po górach, spacery po plaży, wycieczki i dobry film.

Bliska jest jej sentencja Jana Pawła II „Bogatym nie jest ten kto posiada, lecz ten kto daje.”

Sylwia Jędrzejczyk
Sylwia Jędrzejczyk

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej wychowawca klasy 2 B

Od wielu lat nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej, oligofrenopedagogiki, a również bliotekoznawstwa i informacji naukowej. W wolej chwili uwielbia czytać książki, zwłaszcza biografie, pamiętniki, listy. Lubię poezję Haliny Poświatowskiej. Dzięki swojej córce od kilku lat jest emocjonalnie związana  z tańcem towarzyskim. Fascynuje ją  wpływ  tańca  na rozwój psychoruchowy dzieci. 

Ważne dla niej są słowa: Zawsze pomagaj innym. Może się okazać,  że jesteś jedyną osobą, która to robi.

Anna Komajda
Anna Komajda

nauczyciel świetlicy

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z integracją oraz nauczania języka angielskiego. W wolnym chwilach lubię spędzać czas aktywnie z rodziną, bliższe i dalsze podróże. Jej ulubione filmy to: Gladiator oraz Poradnik pozytywnego myślenia. 

Ulubiony cytat: "Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością , która pozostaje zawsze otwarta."

Beata Meronk - Pisarek
Beata Meronk - Pisarek

wychowawca klasy 3B

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i etyki w klasach młodszych

 Doświadczenie, które posiadam zdobyłam pracując  przez ponad 30 lat jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel etyki oraz jako edukator Międzynarodowego programu Bezpieczne Życie. Wierzę  w swoich uczniów i staram się rozszerzać im horyzonty. Staram się być mistrzem w swojej dziedzinie więc nieustannie pogłębiam swoją wiedzę i wciąż nabywam nowe umiejętności. Chcę być na czasie z nowymi technologiami. Moi uczniowie urodzili się w świecie technologii. By do nich dotrzeć, muszę wciąż poszukiwać nowych rozwiązań, co sprawia mi dużo radości. Pokazuję uczniom, że sukces jest możliwy, wyjaśniam, że uda się go im osiągnąć, jeśli w zadanie włożą całe serce. Każde dziecko traktuję indywidualnie.

Przez tyle lat pracy z najmłodszymi nauczyłam się korzystać z energii, jaką dają uczniowie a kiedy udaje mi się rozwinąć potencjał dziecka, to czuję się ogromnie spełniona.

Ze swoimi uczniami jestem na dobre i na złe i  wspieram ich w każdym czasie. Bo moja praca jest moją pasją!

Moja złota myśl dla każdego dziecka pochodzi z bajki Lilo i Stich:

„Nie pozwól małym rozumom przekonać Cię, że Twoje marzenia są zbyt duże!”

Katarzyna Kozera
Katarzyna Kozera

nauczyciel historii, bibliotekarz

Przez wiele lat uczyła historii i wiedzy o społeczeństwie, od niedawna pracuje w bibliotece szkolnej. Kocha książki, lubi podróżować i słuchać ludzi. Ulubiony film to Alternatywy 4, jeden z wielu ulubionych autorów to Tadeusz Boy-Żeleński.

W życiu nie kieruje się żadnym mottem, ale słowa: Nie pragnij wiedzieć wszystkiego, ażebyś we wszystkim nie był nieukiem uważa za mądre.

Katarzyna Kubacka-Dziadak
Katarzyna Kubacka-Dziadak

psycholog szkolny

Psycholog, oligofrenopedagog, nauczyciel edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Certyfikowany terapeuta integracji sensorycznej i terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. W wolnych chwilach spędza czas z rodziną, czyta, podróżuje. Jej pasją jest fotografia. Jej ulubieni pisarze to Kurt Vonnegut, Fiodor Dostojewski, Stanisław Lem, Franz Kafka. Jej ulubione filmy to m. in. Forest Gump , Zupełnie Nowy Testament , Pamiętnik . Uwielbia bajki, na przykład Piękną i Bestię i W głowie się nie mieści.

Gdyby miała wybrać motto życiowe byłby to fragment piosenki z filmu Piękna i Bestia:

Jak może chwila trwać na zawsze ?
Jak może bajka wieczna być ?
Trzeba żyć, co dzień miłością
Tylko tyle, więcej nic.

Agnieszka Król
Agnieszka Król

nauczyciel języka angielskiego

wychowawca klasy 4A 

Jestem nauczycielem języka angielskiego. W 1999 roku ukończyłam filologię angielską na Uniwersytecie Śląskim, a w 2012 roku - studia podyplomowe na kierunku edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Od czasów studiów filologicznych niezmiennie pasjonuję się metodyką nauczania języków obcych i dużo radości sprawia mi nauczanie języka angielskiego na różnych poziomach językowych i grupach wiekowych. Moje hobby to przede wszystkim sport: jogging, taniec towarzyski, jazda rowerem i wycieczki górskie. W wolnych chwilach czytam powieści Frances Hodgson Burnett, Jonathana Carrolla, kryminały Agathy Christie i zawsze chętnie wracam do tragedii Szekspirowskich. Film, który mnie oczarował i inspiruje to Wolność słowa z moją ulubioną aktorką Hilary Swank.

W życiu oraz pracy z dziećmi i młodzieżą kieruję się rzymskim przysłowiem:

Zgoda buduje, niezgoda rujnuje /United we stand, divided we fall/.

Martyna Kulczyk
Martyna Kulczyk

nauczyciel wychowania przedszkolnego

wychowawca grupy 0B

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, przedszkolnej i języka angielskiego. Największa przyjemność to
czas spędzony wspólnie z synem, córką i mężem. Lubi jeździć na rowerze, słuchać muzyki oraz czytać
książki. Ulubiona książka to "Jak mówić, by dzieci słuchały, jak słuchać, by dzieci mówiły". W wolnych
chwilach wspólnie z rodziną gra w gry planszowe, zwiedza ciekawe miejsca oraz ogląda filmy.
Ulubionymi cytatami, którymi kieruje się na co dzień, są słowa Janusza Korczaka "Dziecko chce być
dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż..." , "Kiedy śmieje się
dziecko, śmieje się cały świat".

Wioletta Kurzawa
Wioletta Kurzawa

nauczyciel muzyki i plastyki

Nauczyciel muzyki oraz plastyki. Jej  pasją od zawsze jest śpiew, którym stara się zarażać swoich uczniów. Poprzez rozwijanie zdolności artystycznych, zachęca wychowanków do twórczego spędzania czasu wolnego. Sama w wolnych chwilach najbardziej lubi  czas z rodziną. Znajdzie  również chwile na długie spacery, truchtanie, haftowanie i rower.  Jej ulubione filmy: ,,Dirty Dancing”  ,,Moja wielka grecka wycieczka” ,,Kogel – Mogel”, a ulubione książki: ,,Ania z Zielonego Wzgórza”  i ,,Emilka” . Ulubiony cytat/motto życiowe : „Życie jest jak pudełko czekoladek,  nigdy nie wiesz, na jaki smaczek trafisz.”

Agnieszka Makurat
Agnieszka Makurat

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

wychowawca klasy 1B

Praca z dziećmi, to nie tylko mój zawód od ponad 10 lat, ale przede wszystkim życiowa pasja. Cenię sobie pracę zwłaszcza z młodszymi dziećmi, bo to one uczą nas cierpliwości, dają wiele radości i miłości. Jak pisał wybitny pedagog Jan Korczak- Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat. Każdorazowo widząc uśmiech na twarzy dziecka, utwierdzam się w przekonaniu, iż wszystko co przekazuje swoim uczniom na co dzień ma wartość i sens. Praca z dziećmi to bardzo duże wyzwanie. Każdy mały człowiek jest indywidualną jednostką, z różnymi potrzebami, zainteresowaniami oraz charakterem. Dlatego w tej pracy staram się maksymalnie spożytkować swoje cechy: otwartość, nieustanny uśmiech, dużą dawkę energii oraz ogrom pomysłów do nauki, zabawy oraz poznawania oczyma dziecka tego trudnego świata. W pracy z dziećmi wykorzystuje również swoje zamiłowanie do zdrowego stylu życia, m.in. uwielbiam pacery, ekologiczne odżywianie oraz sport (najbardziej bieganie). Dla mnie nauczanie to wielka przygoda z dziećmi, w której moim zadaniem jest dotrzymanie im kroku każdego dnia tak, aby rozwijały się na własnym poziomie i według swoich możliwości.

Patrycja Meredyk
Patrycja Meredyk

nauczyciel świetlicy

Jest nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej oraz terapeutą pedagogicznym. Swoją przygodę z dziećmi rozpoczęła  pracując w przedszkolu, szkole podstawowej oraz w żłobku. W swojej pracy staraa się dostrzegać indywidualne potrzeby oraz predyspozycje każdego dziecka. Jest dla niej niezwykle ważne, aby każde dziecko miało przestrzeń do wyrażania samego siebie już od pierwszych lat życia. Prywatnie jest mamą trójki dzieci, które zarażają ją swoim optymizmem i radością. Czas wolny spędza aktywnie z rodziną na działce oraz podróżując.

Angelika Miłosz
Angelika Miłosz

nauczyciel wspomagający w klasie 1 Ai

Psycholog, oligofrenopedagog, certyfikowany terapeuta behawioralny, przez 20 lat pracowała jako nauczyciel w Specjalnym Ośrodku Rewalidacyjno – Wychowawczym dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Gdańsku. Od 15 lat zajmuje się diagnozą w kierunku autyzmu i Zespołu Aspergera. Prowadzi konsultacje dla osób ze spektrum, mające na celu głównie poprawę w funkcjonowaniu społecznym, pomoc rodzinie i wczesną interwencję najmłodszych. Od niedawna współtworzy i działa w stowarzyszeniu Autyzm Bliżej Ciebie. W roku 2018 odbyła staż w Snowflake School dla dzieci z autyzmem w Londynie, gdzie głównie szkoliła się w zakresie nowoczesnych metod terapii mowy.

W centrum jej zainteresowań zawsze był drugi człowiek.  Lubi słuchać, obserwować i zgłębiać zakamarki ludzkiej duszy.  Dla relaksu plecie makramy i szydełkuje. Kocha podróże, poznawanie nowych miejsc, kultur, zwyczajów. Film, teatr czy książka dopełniają dobry dzień, a czasem są  sposobem na chandrę.

Hołduje ponadczasowym myślom Janusza Korczaka.

„Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż”

 

Monika Mleczek
Monika Mleczek

pedagog szkolny

Pedagog, ologfrenopedagog, terapeuta pedagogiczny. W wolnych chwilach spędza czas z rodziną na łonie natury. Uwielbia podróże te bliższe i te dalsze, wyprawy piesze, rowerowe oraz górskie. Ulubiony film: „ Nie ma mocnych”, „Sami swoi”, a ulubiona książka: „Życie na pełnej petardzie”.  

Motto życiowe: "Życie jest piękne i warto z niego korzystać " - to jest plan który chce realizować każdego dnia. 

Magdalena Nawojczyk
Magdalena Nawojczyk

nauczyciel języka polskiego

Nauczycielka j. polskiego i historii, weryfikator i egzaminator OKE, prowadząca koło filmowe. W wolnych chwilach najchętniej nadawałaby nowego blasku starym przedmiotom i podupadłym miejscom. Ulubiony film, teraz i na zawsze: „Forrest Gump”. Książka: 99% skandynawskich kryminałów – im bardziej się snują, tym lepiej.

Motto, do przestrzegania którego nieustająco przekonuję siebie i swoich uczniów: „Tam, gdzie jeden szuka wymówek, drugi widzi możliwości.” 

Alicja Nowakowska
Alicja Nowakowska
nauczyciel wspomagający w klasie 2 Ai
 
Oligofrenopedagog. Doświadczenie terapeutyczne buduje już od 2002 roku, wzbogacając wciąż nową wiedzą.
Prywatnie jest mamą dwóch synów. Odnajduje przyjemność w gotowaniu i przygotowywaniu zdrowych słodyczy. Aktywnie spędza czas wolny, trenując nordic walking i chętnie podróżując po Polsce. Ma ulubione filmy komediowe, ale z przyjemnością oglada też kino familijne, najczęściej o tematyce fantasy.
Mirella Obszańska
Mirella Obszańska

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawczyni klasy 1Ai

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, przedszkolnej, oligofrenopedagog. W życiu kieruje się zasadą: im mniej, tym więcej. Uwielbia morze, plażę i niekończące się spacery. Nie lubi monotonii, zakłamania i nudy. Jest w ciągłym ruchu. Biega, jeździ na rowerze i ćwiczy. Kocha ludzi. Spełnia swoje marzenia.

Marzena Paradowska
Marzena Paradowska

nauczyciel matematyki, wychowawania fizycznego oraz wychowania do życia w rodzinie

wychowawczyni klasy 4B

Nauczyciel wielu specjalności. Doradca metodyczny w Gdyńskim Ośrodku Doskonalenia Nauczyieli. Wieloletnia trenerka w Międzynarodowym Konkursie Kreatywności „Odyseja Umysłu”. Pasjonatka nowoczesnych oraz kreatywnych metod nauki, nie tylko tych komputerowych. Druga pasja życiowa to sport, wędrówki po górach i szydełkowanie. Uwielbia aktywnie spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Ulubiony film to „Nietykalni”, „Hobbit”.
Ulubiony cytat: „Szczęście to jedyna rzecz która się mnoży jeśli się ją dzieli”

 

Marta Pliszko
Marta Pliszko

logopeda szkolny 

Ukończyła edukację wczesnoszkolną, przedszkolną i terapię pedagogiczną, psychopedagogikę oraz logopedię szkolną, aktualnie poszerza swoją wiedzę z zakresu oligofrenopedagogiki. Jako nauczyciel pracuje od 2008 roku. Rozpoczynała swoją ścieżkę zawodową w przedszkolu. Współpracowała z poradniami oraz przedszkolami terapeutycznymi jako logopeda. Od 2015 jest nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej, od 2020 również jako logopeda w szkole w Kosakowie. Jest szczęśliwą mamą małego Gabriela, z którym spędza każda wolną chwilę. Najczęściej wykorzystując je na wspólnych, kreatywnych zabawach, wykonując zabawy, zabawki z czegoś wydawać by się mogło już niepotrzebnego. Uwielbia podróżować i aktywnie spędzać czas wolny, zwłaszcza w gronie przyjaciół.

Paulina Redo Sulima
Paulina Redo Sulima

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego wychowawca klasy 2D

Od kilkunastu lat pracuje jako nauczyciel wczesnej edukacji, anglista i logopeda. Kończy studia podyplomowe z integracji sensorycznej. Ma doświadczenie w pracy w szkole, przedszkolu i poradni - psychologiczno pedagogicznej. Praca jest dla niej niekończącą się przygodą, któą rozpoczęła w czasie studiów. Dużo wysiłku wkłada w samokształcenie i doskonalenie warsztatu pracy. Bardzo lubi aktywnie spędzać czas i podróżować. W pewnym czasie jej pasja i droga zawodowa spotkały się - dane jej było prowadzić zajęcia z uczniami z dalekich zakątków świata. Stara się być takim nauczycielem, jakiego życzyłaby swoim dzieciom. W swojej pracy stawia na przyjazną atmosferę i owocną współpracę z rodzicami. Wierzy, że każde dziecko chce być dobre, a dorośli powinni mu wskazać, co umie i czego potrafi się nauczyć. Jednocześnie pomóc odnaleźć klucz do pokonania trudności. W pracy dydaktycznej z małaym dzieckiem dużą wagę przykłada do rozwijania kreatywności, logicznego myślenia i sprawności fizycznej. Prywatnie jest mamą dwójki dzieci, które są dla niej niekończącą się inspiracją.

Sylwia Romanowska
Sylwia Romanowska

nauczyciel specjalista, tyflopedagog

Nauczyciel dyplomowany, pedagog i pedagog specjalny (oligofrenopedagog, surdotyflopedagog), socjoterapeuta, mediator, certyfikowany terapeuta metod pracy z dziećmi o specjalnych i specyficznych potrzebach edukacyjnych: Biofeedback, terapii ręki, metody dobrego startu i innych.  W zawodzie pedagoga i terapeuty od 2000 roku. Pracowała na wszystkich etapach edukacyjnych z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną
i sprzężoną. Obecnie wykorzystuje swoje doświadczenie w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, jako diagnosta i terapeuta.  Prywatnie mama trójki dzieci (dwóch dorosłych synów i 6-cioletniej Księżniczki). Uwielbia sport, taniec i śpiew. Cytując Kubusia Puchatka, uważa, że: „Życie jest podróżą, której należy doświadczyć, a nie problemem do rozwiązania”.

Maja Trzaskoś
Maja Trzaskoś

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

wychowawczyni klasy 2 C

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej od 2001 roku. Mama dwóch synów, właścicielka dwóch kotów, jednego psa i całego stada dinozaurów. W każdej wolnej chwili czyta książki. Uwielbia górskie szlaki i słońce nad wodą, ptaki, zapach lasu, trawy i porannej kawy.

Ulubiony detektyw - Robert Hunter,
ulubiona piosenkarka- Madonna,
ulubiony pisarz - William Wharton,
ulubiona książka - Walkirie,
ulubiony sport - siatkówka,
ulubiona drużyna - Barcelona z  Josepem Guardiolą.

Lucyna Szuttenberg
Lucyna Szuttenberg
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej,
wychowawca klasy 2 Ai
 
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej z długoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, dla którego pasją jest mały-wielki człowiek.
Prywatnie miłośniczka książek, zwłaszcza tych o tematyce psychologicznej, zapadającego w pamięć kina, jak i malarstwa. Wśród jej zainteresowań znajduje się również zamiłowanie do zajmowania się roślinami. W wolnych chwilach lubi spędzać czas na świeżym powietrzu, najlepiej jak najbliżej morza. Ulubiony film Nietykalni oraz Pora umierać.
Wybrane motto: Wrażliwość jest formą inteligencji, nie ma sensu wyjaśniać jej tym, którzy jej nie mają.
Karol Wieczorek
Karol Wieczorek

nauczyciel przyrody

Nauczyciel geografii, przyrody i matematyki. Wolne chwile lubi spędzać na łonie natury, szczególnie jeżdżąc na rowerze, najciekawszym dla niego zakątkiem Polski jest Jura Krakowsko-Częstochowska. Jego ulubione filmy to polskie komedie ,,Sami swoi”, ,,Jak rozpętałem drugą wojnę światową” oraz klasyczny niemy film ,,Nosferatu”. Bestsellerowe książki to ,,Dracula” i ,,Historyk”. Ulubiony cytat to słowa greckiego filozofa Demokryta: ,,Nie staraj się zrozumieć wszystkiego, bo wszystko stanie się niezrozumiałe”

Anna Zięba
Anna Zięba

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

wychowawca klasy 3 A

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, przedszkolnej oraz wychowania do życia w rodzinie. Doradca metodyczny Gdyńskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli, trener w Międzynarodowym Konkursie Kreatywności „Odyseja Umysłu”, mentor Class Dojo, Nauczyciel Roku – Rotary Gdynia - 2018, uczestnik Hackatonu Edukacyjnego, prelegent konferencji Pomorska Noc Belfrów oraz PoGODNy impuls dla edukacji, autorka bloga KlasAnia, społecznik. Aktywnie włącza uczniów w realizację projektów eTwinning. Wykorzystuje w pracy metody aktywizujące, korzysta z wielu aplikacji i technologii TIK. Stale podnosi swoje umiejętności, by móc przekazywać je innym. Prywatnie kocha podróże motocyklowe po świecie, poznawanie nowych ludzi, ich kultur i obyczajów.

Jej motto:

,,Pozwólmy dzieciom doświadczać po omacku, wydłużać swoje korzenie, eksperymentować i drążyć, dowiadywać się i porównywać,(...) pozwólcie mu wyruszyć w podróże odkrywcze - czasem trudne - ale pozwalające znaleźć taki pokarm, jaki będzie dla niego pożyteczny.”

C. Freinet

Data dodania: 2021-08-24 10:01:28
Data edycji: 2021-08-24 10:01:38
Ilość wyświetleń: 2889

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

BIPLIBRUS
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook