81-198 Kosakowo
ul. Żeromskiego 11
Oferta zajęć dodatkowych w roku szkolnym 2023/2024
Zapisy online na koła zainteresowań, zgodnie z wcześniejszymi informacjami, zostały zakończone w dniu 11 września. Dziękujemy za zainteresowanie zajęciami i zapisywanie dzieci. Rodzice dzieci zakwalifikowanych na zajęcia otrzymali informację od nauczycieli prowadzących.
Jeżeli w ciągu roku szkolnego pojawią się wolne miejsca na kołach zainteresowań to rekrutację dodatkową przeprowadzi nauczyciel prowadzący zajęcia.
l.p. |
nazwa koła zainteresowań adresat |
nauczyciel prowadzący zajęcia |
Termin link do logowania |
Liczba godzin |
1 |
Kodowanie i programowanie rozwijanie umiejętności matematycznych Klasy 1 |
Natalia Agaciak |
wtorek 10.45 – 11.30 4 godzina lekcyjna
|
1 |
2 |
Klub sympatyków EMPATII Klasy 1-3 |
Małgorzata Frankiewicz |
poniedziałek 15.30 – 16.15 9 godzina lekcyjna
|
1 |
3 |
Koło rozwijające kreatywne myślenie Klasy 1-3 |
Małgorzata Frankiewicz |
wtorek 12.45 – 13.30 6 godzina lekcyjna
|
1 |
4 |
Koło plastyczne Klasy 1-3 |
Anna Komajda |
wtorek 13.40 – 14.25 7 godzina lekcyjna
|
1 |
5 |
Malarstwo sztalugowe Klasy 1-3 |
Lucyna Szutenberg |
środa 15.30 – 17.05 9, 10 godzina lekcyjna
|
2 |
6 |
Koło teatralne Klasy 1-3 |
Marta Guzowska |
środa 12.45 – 13.30 6 godzina lekcyjna
|
1 |
7 |
Koło wokalne Klasy 1-3 |
Aneta Lewińska |
wtorek 10.45 – 11.30 4 godzina lekcyjna
|
1 |
8 |
Koło recytatorskie – trening pamięci Klasy 1-3 |
Aneta Lewińska |
piątek 8.00 – 8.45 1 godzina lekcyjna
|
1 |
9 |
Akademia info – Pitagorasa Klasy 3 |
Joanna Brakoniecka |
poniedziałek 12.45 – 14.25 6, 7 godzina lekcyjna
|
2 |
10 |
Akademia info – Pitagorasa Klasy 3 |
Mirella Obszańska |
czwartek 11.45 – 13.30 5, 6 godzina lekcyjna
|
2 |
11 |
Matematyka konkursowa Klasy 2-3 |
Joanna Brakoniecka |
czwartek 11.45 12.30 5 godzina lekcyjna
|
1 |
12 |
Z angielskim na TY Klasy 1-2 |
Martyna Kulczyk |
piątek 8.55 – 9.40 2 godzina lekcyjna
|
1 |
13 |
Koło matematyczne Klasy 4 |
Krystyna Plechta |
poniedziałek 8.55 – 9.40 2 godzina lekcyjna
|
1 |
14 |
Matematyka konkursowa Klasy 4-6 |
Krystyna Plechta |
poniedziałek 14.35 – 15.20 8 godzina lekcyjna |
1 |
15 |
Koło języka angielskiego Klasy 4 |
Aneta Pardej |
poniedziałek 15.30 – 16.15 9 godzina lekcyjna
|
1 |
16 |
Koło języka angielskiego Klasy 5-6 |
Paulina Redo - Sulima |
czwartek 14.35 – 15.20 8 godzina lekcyjna
|
1 |
17 |
Komunikacja, relacja, mediacja Klasy 4-6 |
Helena Cichosz |
poniedziałek 8.55 – 9.40 2 godzina lekcyjna
|
1 |
18 |
Szkolni naukowcy – nauki przyrodnicze Klasy 4-6 |
Ewa Szefka |
poniedziałek 14.35 – 15.20 8 godzina lekcyjna
|
1 |
81-198 Kosakowo
ul. Żeromskiego 11