Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

Zajęcia dodatkowe - koła zainteresowań rok szkolny 2023/2024

Zajęcia dodatkowe - koła zainteresowań rok szkolny 2023/2024

Oferta zajęć dodatkowych w roku szkolnym 2023/2024 

Zapisy online na koła zainteresowań, zgodnie z wcześniejszymi informacjami, zostały zakończone w dniu 11 września. Dziękujemy za zainteresowanie zajęciami i zapisywanie dzieci. Rodzice dzieci zakwalifikowanych na zajęcia otrzymali informację od nauczycieli prowadzących. 

Jeżeli w ciągu roku szkolnego pojawią się wolne miejsca na kołach zainteresowań to rekrutację dodatkową przeprowadzi nauczyciel prowadzący zajęcia.   

l.p.

nazwa koła zainteresowań

 adresat

nauczyciel prowadzący zajęcia

Termin

link do logowania

Liczba godzin

1

Kodowanie i programowanie

rozwijanie umiejętności matematycznych

Klasy 1

Natalia Agaciak

wtorek 10.45 – 11.30

4 godzina lekcyjna

 

1

2

Klub sympatyków EMPATII

Klasy 1-3

Małgorzata Frankiewicz

poniedziałek 15.30 – 16.15

9 godzina lekcyjna

 

1

3

Koło rozwijające kreatywne myślenie

Klasy 1-3

Małgorzata Frankiewicz

wtorek 12.45 – 13.30

6 godzina lekcyjna

 

1

4

Koło plastyczne

Klasy 1-3

Anna Komajda

wtorek 13.40 – 14.25

7 godzina lekcyjna

 

1

5

Malarstwo sztalugowe

Klasy 1-3

Lucyna Szutenberg

środa 15.30 – 17.05

9, 10 godzina lekcyjna

 

2

6

Koło teatralne

Klasy 1-3

Marta Guzowska

środa 12.45 – 13.30

6 godzina lekcyjna

 

1

7

Koło wokalne

Klasy 1-3

Aneta Lewińska

wtorek 10.45 – 11.30

4 godzina lekcyjna

 

1

8

Koło recytatorskie – trening pamięci

Klasy 1-3

Aneta Lewińska

piątek 8.00 – 8.45

1 godzina lekcyjna

 

1

9

Akademia info – Pitagorasa

Klasy 3

Joanna Brakoniecka

poniedziałek 12.45 – 14.25

6, 7 godzina lekcyjna

 

2

10

Akademia info – Pitagorasa

Klasy 3

Mirella Obszańska

czwartek 11.45 – 13.30

5, 6 godzina lekcyjna

 

2

11

Matematyka konkursowa

Klasy 2-3

Joanna Brakoniecka

czwartek 11.45 12.30

5 godzina lekcyjna

 

1

12

Z angielskim na TY

Klasy 1-2

Martyna Kulczyk

piątek  8.55 – 9.40

2 godzina lekcyjna

 

1

13

Koło matematyczne

Klasy 4

Krystyna Plechta

poniedziałek 8.55 – 9.40  

2 godzina lekcyjna

 

1

14

Matematyka konkursowa

Klasy 4-6

Krystyna Plechta

poniedziałek 14.35 – 15.20

8 godzina lekcyjna

1

15

Koło języka angielskiego

Klasy 4

Aneta Pardej

poniedziałek 15.30 – 16.15

9 godzina lekcyjna

 

1

16

Koło języka angielskiego

Klasy 5-6

Paulina Redo - Sulima

czwartek 14.35 – 15.20

8 godzina lekcyjna

 

1

17

Komunikacja, relacja, mediacja

Klasy 4-6

Helena Cichosz

poniedziałek 8.55 – 9.40

2 godzina lekcyjna

 

1

18

Szkolni naukowcy – nauki przyrodnicze

Klasy 4-6

Ewa Szefka

poniedziałek 14.35 – 15.20

8 godzina lekcyjna

 

1

 

Data dodania: 2023-09-08 15:38:00
Data edycji: 2023-09-17 22:51:40
Ilość wyświetleń: 11783

BIPLIBRUS
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej